Skip to main content
kontakt tel.: (68) 323 46 50
al. Zjednoczenia 98 Zielona Góra, Lubuskie
Strona główna » Mobilny serwis ogumienia

Mobilny serwis ogumienia

Mobilny serwis ogumienia / wymiana opon Zielona Góra

Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu profesjonalnych usług z zakresu wulkanizacji.

Oferujemy mobilny serwis opon. Jako firma wraz ze sprzętem i materiałami dojedziemy w każde miejsce na terenie naszego kraju i dokonamy skutecznego naprawienia ogumienia.

Posiadamy specjalistyczne samochody mobilnej wulkanizacji i mechaniki wyposażone w maszyny do wymiany oraz naprawy opon.

 

Mobilny serwis opon: Zielona Góra

Wraz z ciągłym rozwojem firmy wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów i oferujemy mobilny serwis opon. Jeśli spieszysz się albo Twoje auto nie jest w stanie dotrzeć do zakładu wulkanizacyjnego, a konieczna jest wymiana kół, zadzwoń do nas! Sprawimy, że nie będziesz musiał zmieniać swojej trasy i dojedziesz do celu na czas. Nie musisz holować auta, szukać samochodu zastępczego ani stać w kolejce do stacjonarnego serwisu — sprawdź szczegóły!

Wymiana opon: Zielona Góra

Oferujemy szereg mobilnych usług na terenie Zielonej Góry i okolic:

  • kontrolę stanu technicznego ogumienia,
  • wyważenie kół,
  • wymianę opon w dowolnym miejscu,
  • naprawę opon, jeśli jest taka możliwość, a wymiana nie jest konieczna,
  • wymianę uszkodzonych felg.

Profesjonalny serwis ogumienia: Zielona Góra

Opony wpływają na przyczepność kół, zwrotność pojazdu oraz pewność na drodze. Prawidłowy stan techniczny ogumienia to krótsza droga hamowania i bezpieczny powrót do domu, nawet w przypadku trudnych warunków panujących na nawierzchni. Wymiana opon w pojazdach to usługa, którą realizujemy niezależnie od lokalizacji — może to być droga szybkiego ruchu, mała miejscowość albo Zielona Góra. Naszą specjalnością jest serwis motocykli, aut osobowych lub dostawczych. Zajmujemy się naprawą ogumienia, w tym renowacją przedziurawionych lub uszkodzonych opon. Skorzystaj z usług specjalistów od wulkanizacji tam, gdzie tego potrzebujesz — skontaktuj się z nami, by omówić szczegóły!

Zobacz nasze inne usługi

Opony przemysłowe, rolnicze

Opony osobowe, ciężarowe