Skip to main content
kontakt tel.: (68) 323 46 50
al. Zjednoczenia 98 Zielona Góra, Lubuskie
Strona główna » Mobilny serwis ogumienia

Mobilny serwis ogumienia

Mobilny serwis ogumienia / wymiana opon Zielona Góra

Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu profesjonalnych usług z zakresu wulkanizacji.

Oferujemy mobilny serwis opon. Jako firma wraz ze sprzętem i materiałami dojedziemy w każde miejsce na terenie naszego kraju i dokonamy skutecznego naprawienia ogumienia.

Posiadamy specjalistyczne samochody mobilnej wulkanizacji i mechaniki wyposażone w maszyny do wymiany oraz naprawy opon.

 

Mobilny serwis opon: Zielona Góra

Wraz z ciągłym rozwojem firmy wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów i oferujemy mobilny serwis opon. Jeśli spieszysz się albo Twoje auto nie jest w stanie dotrzeć do zakładu wulkanizacyjnego, a konieczna jest wymiana kół, zadzwoń do nas! Sprawimy, że nie będziesz musiał zmieniać swojej trasy i dojedziesz do celu na czas. Nie musisz holować auta, szukać samochodu zastępczego ani stać w kolejce do stacjonarnego serwisu — sprawdź szczegóły!

Wymiana opon: Zielona Góra

Oferujemy szereg mobilnych usług na terenie Zielonej Góry i okolic:

 • kontrolę stanu technicznego ogumienia,
 • wyważenie kół,
 • wymianę opon w dowolnym miejscu,
 • naprawę opon, jeśli jest taka możliwość, a wymiana nie jest konieczna,
 • wymianę uszkodzonych felg.

Profesjonalny serwis ogumienia: Zielona Góra

Opony wpływają na przyczepność kół, zwrotność pojazdu oraz pewność na drodze. Prawidłowy stan techniczny ogumienia to krótsza droga hamowania i bezpieczny powrót do domu, nawet w przypadku trudnych warunków panujących na nawierzchni. Wymiana opon w pojazdach to usługa, którą realizujemy niezależnie od lokalizacji — może to być droga szybkiego ruchu, mała miejscowość albo Zielona Góra. Naszą specjalnością jest serwis motocykli, aut osobowych lub dostawczych. Zajmujemy się naprawą ogumienia, w tym renowacją przedziurawionych lub uszkodzonych opon. Skorzystaj z usług specjalistów od wulkanizacji tam, gdzie tego potrzebujesz — skontaktuj się z nami, by omówić szczegóły!

Mobilny serwis opon — Zielona Góra i okolice

Nasz warsztat samochodowy w Zielonej Górze oferuje usługę mobilnego serwisu opon, zarówno dla samochodów osobowych, jak i ciężarowych. Nasz wykwalifikowany zespół fachowców przyjedzie w dowolne miejsce w celu naprawy lub wymiany opon, aby umożliwić kierowcy dalszą jazdę bądź bezpieczny powrót do bazy. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem oraz materiałami, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług. Nasze ceny są konkurencyjne, a czas realizacji usługi minimalny — gwarantujemy, że nie będziesz musiał długo czekać na pomoc na trasie. Zapraszamy do kontaktu!

Mobilny serwis opon ciężarowych: kiedy może być potrzebny?

Stan opon bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo na drodze. Dotyczy to w równym stopniu pojazdów osobowych, co samochodów ciężarowych. Wystarczy niewielkie pęknięcie albo ubytek powietrza, by zagrożenie wypadkiem stało się dużo większe. Najczęstsze usterki opon samochodów ciężarowych to:

 • przebicia — opony ciężarowe są narażone na duże obciążenia, co zwiększa ryzyko przebicia, zwłaszcza w trudnym terenie,
 • pęknięcia — ogumienie narażone na działanie wysokich temperatur może być podatne na pękanie,
 • zużycie — opony w pojazdach ciężarowych są bardziej narażone na intensywne ścieranie, co może prowadzić do szybkiego zużycia bieżnika,
 • nieprawidłowe ciśnienie — niedostateczne lub zbyt wysokie ciśnienie w oponach ciężarowych może prowadzić do ich szybkiego zużycia, a także zwiększać ryzyko awarii na trasie,
 • opony ciężarowe narażone są na nierównomierne zużycie, co może prowadzić do nierównomiernego starcia bieżnika lub problemów z prowadzeniem pojazdu,
 • nieodpowiedni dobór ogumienia — opony ciężarowe muszą być odpowiednio dopasowane do pojazdu i jego zastosowania, w przeciwnym razie mogą prowadzić do problemów z prowadzeniem pojazdu.

Szukasz fachowców, którzy pomogą Ci usunąć usterkę na trasie? Skontaktuj się z naszym warsztatem w Zielonej Górze, by skorzystać z mobilnego serwisu opon ciężarowych lub osobowych.

Zobacz nasze inne usługi

Opony przemysłowe, rolnicze

Opony osobowe, ciężarowe