Skip to main content
kontakt tel.: (68) 323 46 50
al. Zjednoczenia 98 Zielona Góra, Lubuskie
Strona główna » opony-osobowe-ciezarowe

Opony osobowe, ciężarowe

Wymiana opon Zielona Góra

Nasz serwis samochodowy oferuje sezonową wymianę opon z możliwością odpłatnego przechowywania ogumienia w magazynie, w odpowiednich warunkach. Pamiętajmy o tym, że starannie wyważony komplet opon zagwarantuje nie tylko wyższy komfort jazdy ale co najważniejsze bezpieczeństwo, zarówno w okresie letnim, jak i zimowym. Zapraszamy na wymianę opon – Opony express Zielona Góra.

Specjalność naszego warsztatu samochodowego to wymiana opon w:
– samochodach osobowych
– samochodach dostawczych
– motocyklach

Zajmujemy się oponami przebitymi i uszkodzonymi.

Wymiana opon: Zielona Góra i okolice

W naszym warsztacie samochodowym zajmujemy się wymianą opon w motocyklach, samochodach osobowych oraz dostawczych dla Klientów z Zielonej Góry i okolic. Doświadczeni mechanicy, którzy tu pracują, zajmują się nie tylko sezonowymi zmianami ogumienia, ale też nagłymi wypadkami związanymi z przebiciem lub uszkodzeniem jednego albo kilku kół pojazdu. Zależy nam na zapewnieniu Klientom kompleksowej wymiany opon, by każda osoba odbierająca motocykl czy samochód po serwisie mogła cieszyć się komfortową i całkowicie bezpieczną jazdą. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Profesjonalna wymiana przebitych albo uszkodzonych opon

Przebicie lub uszkodzenie opon należy do najczęstszych problemów związanych z posiadaniem pojazdu. W naszym warsztacie w Zielonej Górze zajmujemy się profesjonalną ich wymianą oraz naprawą (możemy też dojechać pod wskazany adres w razie takiej potrzeby). W sytuacji, gdy są one zbyt poważnie uszkodzone i nie nadają się do zreperowania, możemy zaoferować szeroki wybór wysokiej jakości zamienników od sprawdzonych producentów. Proponujemy również pomoc przy dobieraniu najodpowiedniejszego ogumienia do konkretnego typu pojazdu czy warunków drogowych, w jakich auto lub motocykl musi się sprawdzać.

Wymiana opon w naszym warsztacie samochodowym w Zielonej Górze

Niezwłoczna reakcja, pełen profesjonalizm, a także troska o Klienta to nasze priorytety przy każdej wymianie opon. Pracownicy warsztatu są doświadczonymi i wykwalifikowanymi mechanikami, którzy mogą podjąć się diagnozy stanu ogumienia pojazdu, a następnie wprowadzić odpowiednie działania, aby go poprawić. Dokładamy wszelkich starań, żeby zapewnić możliwie najszybszą realizację oraz najwyższą jakość usług. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-17:00, a także w soboty od 8:00 do 14:00. Zapraszamy na wymianę opon w motocyklu lub aucie do naszego warsztatu samochodowego w Zielonej Górze!

Zobacz nasze inne usługi

Opony przemysłowe, rolnicze

Mobilny serwis ogumienia

Mechanik samochodowy

Geometria kół

Wymiana oleju

Klimatyzacja samochodowa

Akcesoria samochodowe

Akumulatory