Skip to main content
kontakt tel.: (68) 323 46 50
al. Zjednoczenia 98 Zielona Góra, Lubuskie
Strona główna » wymiana-oleju

Wymiana oleju

Oleje silnikowe / wymiana oleju – Zielona Góra

Za prawidłową pracę wszystkich elementów w silniku naszego samochodu odpowiada olej silnikowy. To kluczowy płyn, który należy wymieniać regularnie, by zwiększyć żywotność silnika. Zazwyczaj zaleca się wymianę przynajmniej raz w roku, bądź co 15-20tys. kilometrów w zależności od modelu samochodu i jego eksploatacji. Jest to niezwykle istotne by uniknąć m.in zatarcia silnika czy innych awarii silnika.

Wymiana oleju Zielona Góra

W naszym warsztacie gwarantujemy rzetelną wymianę oleju i filtrów a także sprawdzimy wszystko pod kątem prawidłowego funkcjonowania!

Wymiana oleju

Wymiana zużytego oleju to tylko pozornie prosty zabieg. Choć jest jednym z najważniejszych obowiązków kierowcy, to wciąż dochodzi do usterek silnika z powodu braku lub nadmiaru oleju. W tym pierwszym przypadku panewka silnikowa może ulec odwróceniu, natomiast zbyt dużo substancji smarnej grozi poważną awarią. Aby mieć całkowitą pewność, że wszystkie płyny robocze do samochodu są na optymalnym poziomie, warto zaufać profesjonalistom.

Warto pamiętać, że olej traci swoje właściwości nie tylko w trakcie jazdy, ale podczas postoju również się starzeje. Inaczej przeprowadza się serwis oleju silnikowego latem i odmiennie zimą.

Oleje silnikowe: Zielona Góra

Dostępne w naszej ofercie oleje silnikowe są odporne na skrajne temperatury, co jest szczególnie istotne zarówno w okresie jesienno-zimowym, jak i wakacyjnym. Dostępne produkty to także gwarancja bezpieczeństwa, co potwierdziły liczne testy jakości, w gruntowny sposób sprawdzające ich wszelkie parametry techniczne. Oprócz wymiany oleju w Twoim samochodzie zajmiemy się także utylizacją zużytego płynu.

Wymiana oleju: Zielona Góra

Dlaczego warto nam zaufać:

  • dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowników, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania,
  • nieustannie się rozwijamy,
  • nasze zakłady zostały wyposażone w innowacyjne urządzenia, które czynią pracę szybką i skuteczną, ale jednocześnie efektywną,
  • dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów,
  • stawiamy na indywidualną obsługę każdego z Klientów,
  • nasze oleje wyróżniają się najwyższą jakością,
  • oferujemy usługi w atrakcyjnych cenach,
  • dopasowujemy ofertę do potrzeb Klienta, udzielamy rad i wskazówek.

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz nasze inne usługi

Opony przemysłowe, rolnicze

Mobilny serwis ogumienia

Klimatyzacja samochodowa

Akcesoria samochodowe