Skip to main content
kontakt tel.: (68) 323 46 50
al. Zjednoczenia 98 Zielona Góra, Lubuskie
Strona główna » Opony przemysłowe, rolnicze

Opony przemysłowe, rolnicze

Ogumienie przemysłowe

W naszej ofercie posiadamy opony rolnicze, jak i opony przemysłowe, pochodzące od znanych producentów

Wymiana opon w wózkach widłowych
Świadczymy także kompleksowe usługi dostosowane dla wózków widłowych. Oprócz sprzedaży opon, zajmujemy się również ich montażem w naszym warsztacie a także wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, oferujemy dojazd pod wskazany adres i wymianę opon do wózków widłowych na miejscu. W swojej ofercie posiadamy mobilną prasę hydrauliczną, która umożliwia nam wymianę opon super elastycznych.

Ogumienie przemysłowe

Opony mogą stanowić duży koszt dla użytkownika pojazdu. W przypadku ogumienia przemysłowego i rolniczego te ceny są jeszcze wyższe niż dla pojazdów osobowych. Właśnie dlatego serwis wulkanizacyjny jest tak ważny. Skuteczne naprawienie opony sprawia, że może pracować jeszcze przez wiele lat. Wystarczy ją wzmocnić w miejscu przecięcia poprzez szycie oraz klejenie wewnętrznej warstwy kauczuku. Skontaktuj się z nami, by poznać więcej szczegółów!

Wymiana i serwis opon rolniczych

Serwis opon obejmuje profesjonalne ogumienie przemysłowe dla takich pojazdów jak ciągniki rolnicze, kombajny zbożowe czy przyczepy, ale też maszyny wykorzystywane na placach budowy, w kopalniach albo na wysypiskach. Dzięki mobilnej prasie hydraulicznej możemy świadczyć usługi u naszych Klientów na terenie Zielonej Góry oraz okolic. Oferujemy błyskawiczną wymianę pod wskazanym adresem. Sprzedajemy też zupełnie nowe ogumienie przemysłowe, które sprowadzamy od renomowanych producentów.

Serwis ogumienia przemysłowego i rolniczego

Proponujemy naprawy dętek oraz usługę bieżnikowania, dzięki którym Twój pojazd będzie poruszał się po drodze z maksymalną szybkością i przyczepnością. Wszystkie opony, które zostawisz pod naszą opieką, otrzymują drugie życie. Dzięki wypełnieniu ubytków gumy każda sztuka odzyskuje pierwotne właściwości i działa praktycznie jak nowa. W zakresie usług naszego serwisu w Zielonej Górze znajduje się też ogumienie przemysłowe przeznaczone do wózków widłowych. Zajmujemy się ich montażem, a oprócz tego wyważamy koła i demontujemy opony na życzenie Klienta. Zapraszamy serdecznie do kontaktu!

Zobacz nasze inne usługi

Opony osobowe, ciężarowe

Mobilny serwis ogumienia

Mechanik samochodowy

Klimatyzacja samochodowa

Akcesoria samochodowe

Akumulatory