Skip to main content
kontakt tel.: (68) 323 46 50
al. Zjednoczenia 98 Zielona Góra, Lubuskie
Strona główna » Opony przemysłowe, rolnicze

Opony przemysłowe, rolnicze

Ogumienie przemysłowe

W naszej ofercie posiadamy opony rolnicze, jak i opony przemysłowe, pochodzące od znanych producentów

Wymiana opon w wózkach widłowych
Świadczymy także kompleksowe usługi dostosowane dla wózków widłowych. Oprócz sprzedaży opon, zajmujemy się również ich montażem w naszym warsztacie a także wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, oferujemy dojazd pod wskazany adres i wymianę opon do wózków widłowych na miejscu. W swojej ofercie posiadamy mobilną prasę hydrauliczną, która umożliwia nam wymianę opon super elastycznych.

Ogumienie przemysłowe

Opony mogą stanowić duży koszt dla użytkownika pojazdu. W przypadku ogumienia przemysłowego i rolniczego te ceny są jeszcze wyższe niż dla pojazdów osobowych. Właśnie dlatego serwis wulkanizacyjny jest tak ważny. Skuteczne naprawienie opony sprawia, że może pracować jeszcze przez wiele lat. Wystarczy ją wzmocnić w miejscu przecięcia poprzez szycie oraz klejenie wewnętrznej warstwy kauczuku. Skontaktuj się z nami, by poznać więcej szczegółów!

Wymiana i serwis opon rolniczych

Serwis opon obejmuje profesjonalne ogumienie przemysłowe dla takich pojazdów jak ciągniki rolnicze, kombajny zbożowe czy przyczepy, ale też maszyny wykorzystywane na placach budowy, w kopalniach albo na wysypiskach. Dzięki mobilnej prasie hydraulicznej możemy świadczyć usługi u naszych Klientów na terenie Zielonej Góry oraz okolic. Oferujemy błyskawiczną wymianę pod wskazanym adresem. Sprzedajemy też zupełnie nowe ogumienie przemysłowe, które sprowadzamy od renomowanych producentów.

Serwis ogumienia przemysłowego i rolniczego

Proponujemy naprawy dętek oraz usługę bieżnikowania, dzięki którym Twój pojazd będzie poruszał się po drodze z maksymalną szybkością i przyczepnością. Wszystkie opony, które zostawisz pod naszą opieką, otrzymują drugie życie. Dzięki wypełnieniu ubytków gumy każda sztuka odzyskuje pierwotne właściwości i działa praktycznie jak nowa. W zakresie usług naszego serwisu w Zielonej Górze znajduje się też ogumienie przemysłowe przeznaczone do wózków widłowych. Zajmujemy się ich montażem, a oprócz tego wyważamy koła i demontujemy opony na życzenie Klienta. Zapraszamy serdecznie do kontaktu!

Naprawa lub wymiana zużytego ogumienia przemysłowego — podstawa bezpieczeństwa i wydajności pracy

Skorzystanie z usługi naprawy albo wymiany ogumienia przemysłowego świadczonej w naszym warsztacie stanowi idealny sposób na to, by zadbać o nienaganny stan techniczny różnego rodzaju maszyn. Bez względu na to, czy chodzi o wyspecjalizowany sprzęt budowlany lub górniczy, czy o urządzenia stosowane w rolnictwie bądź szeroko rozumianej logistyce, solidne, odpowiednio dobrane opony zagwarantują niezawodność użytkowania, a przez to — wydajność pracy i bezpieczeństwo. To z kolei zapewni prawidłowe funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa albo gospodarstwa rolnego.

Ogumienie przemysłowe i rolnicze — profesjonalne usługi fachowców

Specjalistyczny sprzęt, odpowiednie kwalifikacje, wieloletnie doświadczenie — właśnie to sprawia, że usługi wymiany i naprawy ogumienia przemysłowego bądź rolniczego w naszym warsztacie cieszą się zaufaniem Klientów ze zróżnicowanych branż. Dbamy również o terminowość realizowanych zleceń, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zbyt długie unieruchomienie maszyn może negatywnie wpłynąć na zorganizowaną, niezakłóconą pracę Twojej firmy. Znakomita jakość ogumienia przemysłowego oraz rolniczego gwarantowana przez sprawdzonych producentów z pewnością Cię usatysfakcjonuje. Zachęcamy do współpracy z AutoZG!

Ogumienie przemysłowe: czym charakteryzują się opony wysokiej jakości?

Dobrej jakości ogumienie przemysłowe powinno charakteryzować się stabilnością, przyczepnością oraz wytrzymałością. Jednak wraz z upływem czasu nawet najlepsze opony stosowane w wózkach widłowych czy maszynach rolniczych mogą ulec zużyciu, a w konsekwencji stracić swoje właściwości. Konieczna jest wtedy ich wymiana — zajmujemy się takim serwisem, proponując przy tym zmianę ogumienia przemysłowego na produkty od znanych producentów. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami, aby zapewnić naszym Klientom opony o doskonałej trakcji i odporności na ścieranie.

Wymiana ogumienia przemysłowego — jak działamy?

Specjalizujemy się w zmianie ogumienia przemysłowego. Oferujemy wysokiej jakości produkty od renomowanych producentów, które zapewniają bezpieczeństwo, jak również wydajność. Pracujący tu doświadczeni mechanicy dokładnie oceniają stan opon, a następnie wykonują precyzyjną wymianę, dbając o wyważenie kół. Dzięki naszym usługom Klienci mogą cieszyć się lepszą trakcją i dłuższą żywotnością ogumienia w pojazdach przemysłowych. Zachęcamy do umówienia wizyty — dojedziemy pod wskazany adres!

Zobacz nasze inne usługi

Opony osobowe, ciężarowe

Mobilny serwis ogumienia

Mechanik samochodowy

Geometria kół

Klimatyzacja samochodowa

Akcesoria samochodowe

Akumulatory

Wymiana oleju